fbpx

KOMERCIJOS DIREKTORIUS

Interneto svetainė Personalo guru

3200-3360 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Darbo pobūdis

  • Sklandaus ir efektyvaus UAB „Alytaus šilumos tinklai“ komercijos skyriaus darbo organizavimas, komandos motyvavimas, tikslų bei rodiklių formavimas ir jų įgyvendinimo kontrolė;
  • organizuoti ir vadovauti Komercijos skyriaus darbui, siekiant didinti vartotojų skaičių, plėsti vartotojams teikiamų paslaugų rūšis ir apimtis.

Reikalavimai

  • Aukštasis techninis arba ekonominis išsilavinimas;
  • ne mažesnė kaip 3 metų vadovavimo įmonei ar padaliniui (ne mažiau kaip 10 darbuotojų) patirtis;
  • strateginis požiūris į sprendimų priėmimą, gebėjimas argumentuotai pagrįsti ilgalaikius sprendimus, derybiniai įgūdžiai;
  • komandos valdymo patirtis: gebėjimas formuoti tikslus, lyderystė, puikūs vadovavimo, organizaciniai įgūdžiai, gebėjimas motyvuoti ir įkvėpti komandą;
  • stipri vidinė motyvacija ir gebėjimas inicijuoti bei valdyti pokyčius;
  • atsakingumas, analitinis mąstymas;
  • orientacija į rezultatą;
  • gebėjimas spręsti konfliktines situacijas;
  • patirtis dirbant vandentvarkos/šilumos sektoriuje (privalumas)

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą ir kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą nuo 3200 iki 3360 Eur neatskaičius mokesčių;
  • Priedus nuo pasiektų rezultatų;
  • Papildomos laisvos dienos;
  • Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų;
  • Mokymosi ir/ar kvalifikacijos kėlimo galimybės;
  • Galimybė skiepytis nuo gripo, bei erkinio encefalito;
  • Draugišką ir ambicingą kolektyvą

Daugiau informacijos

Personalo Guru
Tel. +370 604 18821

www.personaloguru.lt

Atlyginimas

  • 3200-3360 €/mėn. neatskaičius mokesčių
  • Priedus nuo pasiektų rezultatų

To apply for this job email your details to info@personaloguru.lt