Warning: The magic method GAINWP_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/peguru/domains/personaloguru.lt/public_html/wp-content/plugins/ga-in/gainwp.php on line 78
Stalius/dailidė Jachtų interjerams - PERSONALO GURU
personalo paieška ir atranka

Stalius/dailidė Jachtų interjerams

  • Roterdamas
  • Applications have closed

Interneto svetainė Personalo guru

Atlyginimas 625 Eur/sav. į rankas

Darbo aprašymas:
Atlikti plieninių sendvičių plokščių demontavimą ir jų montavimą atgal po to, kai įmonė įmontuos naujas vėdinimo sistemas.
Reikalavimai:
Geras anglų ar vokiečių kalbos mokėjimas.
Vairuotojo pažymėjimas.
Patirtis darbe su laivais / jachtomis.
Asmeniniai rankiniai įrankiai.
Mes siūlome:
Darbų pradžia nuo 2024/03/18-20.
Konkurencingą atlyginimą – 625 eurus į rankas už 40 darbo valandų savaitę.
Nemokamą apgyvendinimą vienvietėje kambarioje, ne daugiau kaip 30 min. kelio nuo darbo vietos.
Sveikatos draudimą, kurio savaitinis mokestis – 34,50 eurai, atskaitomas iš savaitinio atlyginimo.
Transportą iki darbo vietos (1 automobilis du žmonėms) ir galimybę naudotis įmonės automobiliu už 80 eurų savaitę, įskaitant mokesčius už įmonės automobilį. Taip pat galima pasirinkti paprastą arba elektrinį dviratį.